Podstawy marketingu internetowego - 2

Sieć jest ogromnym i zróżnicowanym miejscem. Istnieją miliony stron internetowych w Internecie, wszystkie walczą o Twoją uwagę. Niektóre strony istnieją od lat, inne zostały uruchomione dziś rano. Nie zawsze łatwo jest znaleźć informacje, które chcesz online- ale nie musi tak być!

Zoptymalizuj swoją stronę pod kątem Google


Co by było, gdybyś mógł mieć taki sam ranking Google jak Twoja konkurencja?

Co trzeba zrobić, aby zoptymalizować swoją stronę pod kątem Google?

Najprościej mówiąc, treści, które odpowiadają na pytania i dostarczają rozwiązań. Jeśli chcesz mieć większy ruch na stronie, to dostarczaj to, czego ludzie szukają w sieci. Ten wpis na blogu pomoże Ci przejść przez to, jak zoptymalizować stronę pod kątem wyszukiwarek takich jak Google

Pytanie brzmi: czy naprawdę musimy optymalizować nasze strony pod kątem wyszukiwarek?

Odpowiedź brzmi: tak!

Możesz nie być w stanie kontrolować wszystkich czynników, które wpływają na pozycjonowanie strony. Ale z odpowiednią treścią, możesz kontrolować zaangażowaniem publiczności.

Bądź aktywny w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoją widoczność w sieci

Media społecznościowe to świetny sposób na zwiększenie swojej widoczności. Jest to również łatwy i darmowy sposób, aby połączyć się z ludźmi, którzy dzielą te same zainteresowania, co ty. Możesz używać mediów społecznościowych do wszystkiego, począwszy od networkingu, marketingu, czy po prostu dobrej zabawy!

Badanie przeprowadzone przez Hubspot wykazało, że firmy, które korzystają z marketingu w mediach społecznościowych, zarabiają średnio 6,85 USD na każdego dolara wydanego na ten cel. Ważne jest, aby być obecny w mediach społecznościowych na głównych platformach, takich jak Facebook, Instagram, Twitter i LinkedIn.

Używaj słów kluczowych w całej witrynie i treści

Istnieje wiele sposobów, aby używać słów kluczowych w całej witrynie i treści. Najpopularniejszym sposobem jest użycie ich w tytule wpisu na blogu lub artykułu. Innym sposobem jest poprzez meta tagi na stronie głównej witryny. Możesz również dodać słowa kluczowe do pierwszego zdania akapitu, jeśli piszesz o czymś konkretnym, co odnosi się bezpośrednio do tego, co omawiasz. Wreszcie, spróbuj dodać słowa takie jak "najlepszy" lub "top", aby opisać to, o czym będziesz mówił, aby ludzie mieli pojęcie o tym, co będą czytać, zanim klikną na to.

Załóż bloga, który jest regularnie aktualizowany

Załóż bloga, który jest regularnie aktualizowany - to najlepszy sposób na zaistnienie w sieci i bycie znalezionym przez docelowych odbiorców. Blogowanie może pomóc Ci rozwinąć biznes, dzielić się informacjami z przyjaciółmi i rodziną lub po prostu pisać dla zabawy!

Jest to również świetne miejsce, aby uzyskać informacje zwrotne na temat pomysłów. Jeśli szukasz wskazówek na temat zakładania bloga lub jak go ulepszyć, skontaktuj się z nami. Z chęcią przeprowadzimy audyt treści, skomponujemy bloga, czy podzielimy się naszą wiedzą.

Bądź aktywny w sieci, komentując popularne blogi o podobnej treści i udostępniając swoje posty na kanałach społecznościowych

Wszyscy tam byliśmy - znajdujesz artykuł, który jest intrygujący i chcesz się nim podzielić na mediach społecznościowych, ale nie masz zbyt wiele do powiedzenia na ten temat. Problem w tym, że nie jesteś sam.

Większość ludzi, którzy czytają artykuły online po prostu przesuwają swoje kanały bez komentowania lub dzielenia się czymkolwiek w ogóle! W tym wpisie będziemy dyskutować o tym, dlaczego komentarze i akcje są niezbędne dla każdego blogera, który chce rozwijać swoje następstwa online.

Ludzie lubią znajdować informacje, które odpowiadają na ich pytania i dostarczają im rozwiązań. Jeśli chcesz uzyskać więcej ruchu na swojej stronie, upewnij się, że dostarczasz to, czego ludzie szukają w sieci. Ten wpis na blogu powinien dać Ci kilka pomocnych wskazówek, jak zoptymalizować swoją stronę, aby zajmowała wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania (SERP).

My również możemy pomóc w tym procesie! Skontaktuj się z nami, jeśli te strategie wydają się zachęcające lub jeśli potrzebujesz pomocy w przejściu przez proces optymalizacji.

Wyślij zapytanie