Kapwing - darmowy program do edycji wideo w przeglądarce

Kapwing - darmowy program do edycji wideo w przeglądarce

Kapwing - darmowy program do edycji filmów w przeglądarce!

Wreszcie jest! Kapwing to pierwszy kreator wideo, który pozwoli Ci w prosty sposób tworzyć animowane filmy za darmo. Po wybraniu szablonu i kilku kliknięciach w celu dodania tekstu, gotowe! Twoja animacja będzie w pełni spersonalizowana i profesjonalnej jakości - świetna dla vlogerów, którzy chcą, aby ich osobowość była widoczna w ich filmach, ale nie mają zasobów lub umiejętności profesjonalistów.

Dziel się pomysłami dzięki szybkiemu i łatwemu sposobowi na tworzenie wideo online. Kapwing sprawia, że tworzenie własnych materiałów wideo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, a jednocześnie oszczędza Ci typowych frustracji związanych z edycją pracy na laptopie lub komputerze stacjonarnym.

Teraz możesz tworzyć kampanie dla dowolnej grupy odbiorców, korzystając z naszej biblioteki zasobów i obrazów, a także dodawać animacje, muzykę i przejścia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Bez względu na sytuacje, oferujemy zasoby, dzięki którym w kilka sekund otrzymasz to, czego potrzebujesz, zaczynając od pięknie edytowalnych szablonów, które pomogą Ci połączyć pomysły od początku do końca. Bez konieczności wkładania w to całej ciężkiej pracy.

Kiedy tworzenie treści jest proste, dziel się swoją kreatywnością wszędzie: wysyłaj gościom wiadomości e-mail o nadchodzącym wydarzeniu, zanim wyczerpią się możliwości podróży lub ucz ludzi nowych umiejętności, pokazując koncepcje "jak to zrobić"

Wyślij zapytanie