Co to jest Google Ads?

Google Ads to platforma, która pozwala firmom reklamować swoje produkty i usługi za pośrednictwem Google. Posiada wiele funkcji, które są korzystne dla właścicieli małych firm, w tym możliwość tworzenia reklam z wyprzedzeniem. Google Ads pomaga również mierzyć wydajność, informując Cię, ile pieniędzy wydałeś na kampanię reklamową.

W artykule przejdziemy do szczegółów na temat tego, czym jest Google Ads, kto może z niego korzystać i dlaczego jest pomocny dla mniejszych firm.

Google pozwala również mierzyć wydajność, pozwalając Ci wiedzieć, ile pieniędzy jest wydawane na kampanię reklamową - oznacza to, że nie więcej zastanawiając się, czy ludzie klikają na moje reklamy z całego świata, nie wiedząc, czy dostaję żadnych sprzedaży w domu.Google Ads to platforma, która pozwala firmom reklamować swoje produkty i usług.

Odpowiadająć na pytanie co to jest platforma Google Ads, nie możemy pominąć różnych kanałów dystrybucji produktów. System posiada kampanie w sieci wyszukiwania, sieć reklamowej i oraz reklamy Youtube. Wisienką na torcie są kampanie produktowe, gdzie importujemy produkty bezpośrednio z naszego sklepu.

Google Ads dla firm usługowych.

Podczas poszukiwania klientów dla sklepów czy firm usługowuch możemy skorzysać z szeroko pojmowanego kierowania. Dzięki znajomości naszego targetu, może uszczuplać grupę docelową np.: "pizza w Sydney", dla 25-30 latków z zainteresowaniami "jedzenie ma mieście" albo "Ubespieczenie na dom" dla 40-55 latków, którzy posiadają rodzine z zainteresowaniami "bezpieczeństwo".

To tylko mały przykład wielu różnych funkcji i Google Ads.

Google pozwala również na pomiar wydajności - podejmowanie decyzji, czy kampania reklamowa miała jakikolwiek efekt znacznie łatwiejsze niż wcześniej, nie zastanawiając się już, czy ludzie klikają na moje reklamy.

Podsuowująć całościowo Google Ads, w dobrych rękach jest w stanie wygosporarowć z jednej złotówki aż 10 zł przychodu.

Google Ads to potężne narzędzie dla właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą dotrzeć do potencjalnych klientów, i ma wiele funkcji, obok, których nie można przejść obojętnie. Jeśli nie jesteś pewien, jak zacząć lub jakie są Twoje możliwości, to nie wahaj się zadzwonić. Odpowiemy na wszystkie pytania na temat tego, jak system może Tobie pomóc tak, żeby mierzyć wydajność kampanii.

Wyślij zapytanie